KONST / Litografier / Färglitografi 15339354
nr 1533 9354
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 38x49-57x46 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:32:47
300 kr
350 kr
400 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren